خط تهیه مرغ سوخاری

خط تهیه مرغ سوخاری

خط تهیه مرغ سوخاری

تهیه مرغ سوخاری در فست فود شامل چهار مرحله می باشد که توسط چهار دستگاه صورت می پذیرد.

کنتاکی

خط کامل کنتاکی : جهت آماده سازی و پخت مرغ سوخاری
دستگاه های مورد نیاز : مرینیتور ، بریدینگ ، سرخ کن تحت فشار ، سرخ کن رو باز ، دیسپلی

مرغ سوخاری یا عبارت مسطلح آن مرغ کنتاکی امروزه یکی از پر طرفدارترین انواع فست فود است که در جهان مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.
هدف ما سوخاری کاملا ترد و کریسپی است به طوری که حتی اگر داخل یخچال هم قرار گیرد باز هم تردی خودش را حفظ نماید لذا خط تهیه سوخاری علاوه بر مرغ سوخاری برای قارچ سوخاری + ماهی سوخاری + گوشت سوخاری + میگو سوخاری + پیاز سوخاری نیز کاربرد خواهد داشت.

در راه اندازی فست فود بخش آماده سازی مرغ سوخاری در آشپزخانه صنعتی ، نیاز به دستگاه های اختصاصی این خط می باشد که ذیلاً تجهیزات آشپزخانه خدمتتان معرفی می گردد :

دستگاه کاتر مرغ

دستگاه کاتر مرغ

دستگاه کاتر مرغ برای برش مرغ هایی که به آشپزخانه ارسال می گردد ، مورد نیاز است.

دستگاه مرینیتور

دستگاه مرینیتور

پس از برش مرغ ها و تبدیل آنها به قطعات کوچکتر ، نیاز است تا با فرمول خاص خود مرغ ها را مزه دار نمایید. به این عمل مرنیت کردن یا سس زدن می گویند که با دستگاه سس زن سوخاری قابل اجراست.
مواد افزودنی را داخل مخزن دستگاه ریخته و با حرکت دورانی مرغ را ماساژ داده به طوری که مرغ و سس در هم نفوذ کرده و دیگر نیاز به خواباندن طولانی مدت نمی باشد.
مشخصات فنی مرینیتور : تمام استیل + نیمه اتوماتیک + عمل آوری در کمتر از ۵ دقیقه + در دو نوع با و بدون پمپ خلا

دستگاه بردینگ

دستگاه بردینگ

پس از طعم دار کردن مرغ های خام برای انواع مرغ سوخاری نیازمند است تا آرد سوخاری مورد نظر خود را به مرغ ها اضافه نمائید تا آماده طبخ گردند. این عملیات از طریق دستگاه بردینگ امکان پذیر می گردد.
این دستگاه برای روکش کردن تکه مرغ های مرینت شده استفاده می شود ، همچنین جهت الک کردن مخلوط آرد و ادویه مخصوص کنتاکی به صورت اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد که از مزایای بردینگ به کاهش مصرف پودر سوخاری + بالا رفتن انضباط کاری + بالا رفتن سرعت کار می توان نام برد.

شما می توانید از پودر سوخاری آماده استفاده بفرمایید یا خودتان پودر سوخاری تهیه کنید در هر دو صورت لازم است بدانید پودر سوخاری یا آرد سوخاری معمولاً از نان های حجیم تهیه می‌شود. این نان ها به شکلی در برابر گرما قرار می‌گیرند که نم آنها از بین برود و به صورت خشک بیرون آیند. آرد سوخاری و پودر سوخاری دو فرآورده از یک خانواده هستند. اگر این نان خشک شده را پودر کنیم پودر سوخاری و اگر به صورت آرد درآوریم ، آرد سوخاری به دست می‌آید. در واقع ، نان تست چنانچه به فروش نرود ، به دلیل بیات شدن دیگر به شکل نان قابل مصرف نبوده و اگر دچار فساد نشده باشند دوباره به کارخانه باز می‌گردند و مجددا در فر قرار می‌گیرند تا به صورت خشک شده درآیند. این فرایند درباره نان‌هایی که قالب آنها دچار اشکال شده نیز رخ می‌دهد. پس از این مرحله، آنها را آسیاب و به شکل آرد سوخاری بسته‌بندی و روانه بازار می‌کنند.
ادویه درون پودر سوخاری نقش مهمی دارد که معمولا شامل پودر سیر ، پودر موسیر ، زعفران ، کمی دارچین ، فلفل قرمز و مقدار کمی آویشن هست.

یخچال

یکی از مواردی که در خط تولید مرغ سوخاری بسیار مورد استفاده قرارداد می گیرد ، یخچال های صنعتی است. علاوه بر اینکه مرغ های خریداری شده در یخچال نگهداری می شود ، مرغ ها پس از مواد خوردن و مرینیت شدن نیز در یخچال نگهداری و انبارش می گردند که در زمان فروش نیاز به فعالیت های آماده سازی را کمتر نمایند.

دستگاه سرخ کن تحت فشار مرغ سوخاری

دستگاه سرخ کن تحت فشار مرغ سوخاری

برای طبخ مرغ سوخاری نیاز به دستگاه های سرخ کن تحت فشار است. طبخ کامل مرغ و خام نبودن مغز مرغ و استخوان ها ، سرعت بالا در طبخ از طریق این دستگاه ممکن می باشد.

سرخ کن هنی پنی

سرخ کن هنی پنی

یکی از تجهیزاتی که شما می توانید در فست فودهای حرفه ای که سوخاری سرو می کنند مشاهده کنید سرخ کن هنی پنی می باشد. بی شک این دستگاه سلطان بی بدیل سوخاری در تمام دنیاست. شاید بتوان ویژگی های این دستگاه را در موارد زیر تلقی نمود :
مشعل توزیع حرارت فوق العاده
پخت کامل تکه های مرغ به طور دورانی
سیستم الکترونیکی بی نظیر
فیلترنمودن آسان روغن
ستینگ پر کاربرد
تنظیم زمان پخت به طور اتوماتیک
پمپ قدرتمند
سیستم قفل درب
باز و بسته شدن آسان درب دستگاه
دارای برنامه ریزی تمام دیجیتال برای انواع مواد غذایی در دو نوع گازی و برقی
از سایر ویژگی های آن می توان به وجود لوازم یدکی کافی و تعمیر کاران خبره برای آن نام برد.
دستگاه پخت کنتاکی یا سرخ کن هنی پنی جهت طبخ کنتاکی به کار رفته و تماما از جنس استیل است و با گاز کار می کند همچنین این دستگاه دارای فیلتر روغن داخلی بوده که جهت تصفیه روغن پس از پخت استفاده می گردد و دارای صفحه کنترل کامپیوتری بر روی دستگاه می باشد.
مشخصات فنی : طول ۴۵ سانتیمتر ، عرض ۱۰۳ سانتیمتر ، ارتفاع ۱۲۳ سانتیمتر ، ظرفیت محصول ۵٫۷ کیلوگرم ، ظرفیت روغن ۱۹٫۵ کیلوگرم
البته این دستگاه در مدل های مختلف در شرکت آرمان وجود دارد ، مدلی که قالبا توسط ما پیشنهاد می شود ۸۰۰۰ دیجیتال آن می باشد.

دستگاه سوخاری

دستگاه سوخاری

شرکت هنی پنی در سال ۱۹۵۷ نخستین بار برای ساخت اولین سرخ کن تحت فشار بازار تجاری جهان تاسیس شد.
اگرچه هنی پنی از پیشگامان این صنعت در تولید دستگاه های سوخاری و سرخ کن می باشد اما از آن زمان تا کنون تولید دستگاه های خود را بسیار گسترش داده است.
در طول دهه گذشته، هنی پنی به تنهایی خط تولید خود را به ۹ دسته جداگانه گسترش داده و ۱۲۰٫۰۰۰ فوت مربع به فضای خود برای ساخت و آموزش افزوده است.

دستگاه مرغ سوخاری

دستگاه مرغ سوخاری

کنترل کامپیوتری سرخ کن سوخاری

کنترل کامپیوتری سرخ کن سوخاری

شیرآلات سرخکن سوخاری

شیرآلات سرخکن سوخاری

شرکت آرمان وارد کننده دستگاه مرغ سوخاری در ایران می باشد. استفاده از تجهیزات خط سوخاری هنی پنی گروه تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان  همراه با خدمات زیر می باشد :
گارانتی کل دستگاه
سه سال گارانتی بورد
ده سال خدمات پس از فروش
تست قبل از تحویل و نصب
که مشتریان گرامی با بهره گیری از مشاوران خبره گروه تخصصی راه اندازی فست فود آرمان می توانند به اطلاعات بیشتری از این دستگاه دسترسی یابند.

دستگاه سرخکن سیب زمینی

دستگاه سرخکن سیب زمینی

در خطوط مرغ سوخاری برای تولید سیب زمینی که یکی از اصلی ترین ارکان کنار مرغ های سوخاری است یا برای طبخ استریپس های مرغ یا برای طبخ انواع ناگت نیاز به دستگاه های سرخ کن گازی می باشد. این سرخ کن ها در مدل های تک لگن دو و سه لگن و در مدل های مختلف موجود می باشد.

گرمخانه مرغ سوخاری

گرمخانه مرغ سوخاری

گرمخانه مرغ سوخاری یا دیسپلی مرغ سوخاری جهت سرو و گرم نگه داشتن انواع غذاهای سرخ شده از جمله مرغ سوخاری مناسب می باشد و برای نمایش در دید مشتریان مورد استفاده می باشد.
این دستگاه دارای دو طبقه می باشد که طبقه پایین با داشتن حوضچه آب و گرمای المنت تولید حرارت مرطوب کرده و برای نگهداشتن مرغ سوخاری نرمال پس از پخت استفاده می شود. طبقه دوم با داشتن دو المنت گرمای خشگ برای نگهداشتن مرغ کنتاکی اسپایسی را تولید می کند.
از ویژگی های دیسپلی تولید آن از بهترین نوع ورق استیل ۳۰۴ به ضخامت ۱.۵ میلیمتر می باشد که باعث طول عمر و استحکام این دستگاه می شود.

تورج امین فر

برای راه اندازی خط تولید مرغ سوخاری یا مشاوره راه اندازی رستوران سوخاری با شرکت آرمان  تماس حاصل نمایید


تلفن واحد فروش
02166243772
تلفن واحد فروش
02166245022
تلفن واحد فروش
09381696057
کارشناس فروش
09102308724
شعبه گیلان
01333858406
شعبه گیلان
09112354439
تلگرام
09399150501
+ مشاوره رایگان
+ تخفیف ویژه
+ بازدید رایگان

51 دیدگاه برای “خط تهیه مرغ سوخاری

   • شرکت محترم آرمان ؛ با سلام و روز به خیر ، مقتضی است نرخ خط کامل مرغ سوخاری با تفکیک اقلام توأم با ساخت کشور مربوطه مبذول فرمایید و نیز آیا با خرید و تجهیز خطوط فوق آموزش طبخ آن توسط شرکت مربوطه میسر است ؟ با تشکر ایام بکام ، نیکجو

 1. با سلام و خسته نباشی لطف کنی قیمت خط کامل مرغ سوخاری رو برام ارسال کنید فقط هر دستگاهی جدا جدا باشد خیلی ممنون از توضیحات کاملتون

 2. با سلام و عرض ادب
  احتراما خواهشمندم انجانب را برای خرید دستگاه های مورد نیاز فست فود و خط تولید کامل و دریافت کاتالوگ ها راهنمایی و با این شماره تماس حاصل فرمایید.
  ۰۹۱۳۳۴۲۹۲۶۶با تشکر شفیعی

 3. با سلام و خسته نباشید
  لطف کنید قیمت خط کامل مرغ سوخاری هر دستگاه به صورت جدا رو برام ارسال کنید و این که اموزشی هست که بتونیم ازش استفاده کنیم .
  خیلی ممنون.

 4. با عرض سلام
  در صورت امکان لطفاً قیمت دستگاه های خط تهیه مرغ سوخاری ( سس زن . پودرزن . سرخکن هنی پتی . گرمخانه ویترینی ) را به صورت قیمت جداگانه و شرایط گارانتی و خدمات را برای اینجانب ایمیل نمایید .
  با تشکر
  ۹۵/۰۶/۲۰

 5. با عرض سلام
  در صورت امکان لطفاً قیمت دستگاه های خط تهیه مرغ سوخاری ( سس زن . پودرزن . سرخکن هنی پتی . گرمخانه ویترینی ) را به صورت قیمت جداگانه و شرایط گارانتی و خدمات را برای اینجانب ایمیل نمایید

 6. لطفاً قیمت دستگاه های خط تهیه مرغ سوخاری ( سس زن . پودرزن . سرخکن هنی پتی . گرمخانه ویترینی ) را به صورت قیمت جداگانه و شرایط گارانتی و خدمات را برای اینجانب ایمیل نمایید

 7. لطفاً قیمت دستگاه های خط تهیه مرغ سوخاری ( سس زن . پودرزن . سرخکن هنی پتی . گرمخانه ویترینی ودستگاه برش مرغ ) را به صورت قیمت جداگانه و شرایط گارانتی و خدمات را برای اینجانب ایمیل نمایید
  باتشکر

 8. با سلام،لطفا قیمت دستگاههای خط تهیه مرغ سوخاری،خط تهیه سیب زمینی سرخ کرده،بصورت قیمت جداگانه وشرایط گارانتی وخدمات را برای اینجانب ایمیل نمایید،با تشکر

 9. با سلام.با تشکر ار توضیحتوم،لطفا لیست فیمت محصولاتتون رو برام ایمیل کنید،در زمینه راه اندازی فست فود هم مشاوره میدهید؟با نشکر

 10. با عرض سلام و تشکر از سایت .لطف لیست کامل قیمت دستگاههای سوخاری مرغ ،سرخ کن سیب زمینی ،گرمخانه و… و در صورت امکان نکات لازم و مشاوره ایدر مورد راندازی مغازه را ایمل کنید.با تشکر

 11. با عرض سلام .لطفا لیست کامل قیمت دستگاههای سوخاری مرغ ،سرخ کن سیب زمینی … و در صورت امکان نکات لازم و مشاوره ای در مورد راندازی مغازه را ایمل کنید.با تشکر

 12. سلام .لطف میفرمایید برای شروع کار خط تولید مرغ سوخاری به چند دستگاه نیاز دارم؟ با ذکر قیمتهای آن . دستگاه پولک زن هم داریم؟ یا همان دستگاه بردینگ این کار را انجام میدهد. متشکرم

 13. با عرض سلام و تشکر از سایت .لطف لیست کامل قیمت دستگاههای سوخاری مرغ ،سرخ کن سیب زمینی ،گرمخانه و… و در صورت امکان نکات لازم و مشاوره دهید. ۰۹۱۲۸۵۰۲۳۱۰ رمضانپور هستم

 14. با عرض سلام
  در صورت امکان لطفاً قیمت دستگاه های خط تهیه مرغ سوخاری ( سس زن . پودرزن . سرخکن هنی پتی . گرمخانه ویترینی ) را به صورت قیمت جداگانه و شرایط گارانتی و خدمات را برای اینجانب ایمیل نمایید

 15. سلام.
  لطفا یکی از پروژه هایی که خط تولید آن،کامل توسط شما پیاده سازی شده است را نام ببرید و آدرس انرا در جواب این کامنت ارسال نمایید.

 16. با عرض سلام و احترام
  برای تاسیس و راه اندازی خط کامل تولید مرغ سوخاری قیمت کلیه دستگاهها را برای اینجانب ایمیل فرمایید.
  و آموزش شما به چه صورت می باشد؟

 17. با سلام و خسته نباشید اینجانب برای توسعه فعالیتم نیازمند مشاوره شما هستم اگر محبت کنید راهنمایی ام نمایید .
  اینجانب دارای یک شرکت قطعه بندی و بسته بندی مرغ هستم بمنظور توسعه و ایجاد ارزش افزوده بهتر آیا از حیث بازار مصرف و قیمت ارزش ایجاد واحد تولید مرغ سوخاری برایم وجود دارد ؟ در صورت مثبت بودن لطف کنید پیش فاکتور تجهیزات مورد نیاز و نیز اعلام ظرفیت تولید در ۸ ساعت کاری مفید و نیز ارسال کاتالوگ را به ایمیل اینجانب ارسال نمایید . محل فعالیت اینجانب در مازندران – ساری می باشد با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *