تجهیزات آشپزخانه صنعتی املاک مخابرات ایران

تجهیزات آشپزخانه صنعتی املاک مخابرات ایران

تجهیزات آشپزخانه صنعتی املاک مخابرات ایران

تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی شرکت مدیریت املاک مخابرات ایران واقع در تهران ، خیابان مطهری ، بین خیابان سرافراز و کوه نور ، روبروی اداره آموزش و مدیریت بانک ملی ایران که این پروژه در تاریخ اول اسفند سال ۱۳۹۴ به طور کامل با چیدمان وسایل توسط شرکت تجهیزات آشپزخانه آرمان صورت پذیرفت.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

لیست محصولات طراحی و تولید شده شرکت آرمان برای املاک مخابرات ایران :
اجاق گاز چهار شعله فردار
اجاق کباب پز گازی پایه دار یک متری
یخچال کبابی به طول ۱۵۰ سانتیمتر
میز کار با طول ۱۵۰ سانتیمتر
اجاق پلوپز سه عدد
چرخ گوشت ۳۲ تسمه ای
سینک به طول ۱۵۰ سانتیمتر
فریزر رویه میزکار به طول ۱۵۰ سانتیمتر
دیگ هشت من
دیگ ده من
فر دمکن برنج ده منی
پاتیل خورشت
کابینت دیواری سه عدد با ابعاد ۳۰۰در۶۰در۳۰ سانتیمتر

آشپزخانه صنعتی

آشپزخانه صنعتی

تهیه و تجهیز آشپزخانه مهمانسرای شرکت مخابرات به همراه مواردی مانند حمل + تحویل + نصب و راه اندازی تجهیزات آشپزخانه ، مستقر در تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی ، مهمانسرای ولیعصر می باشد.
تجهیز آشپزخانه مهمانسرای ولی عصر ظرف مدت ۱۵ روز کاری انجام گردید.

چیدمان آشپزخانه

چیدمان آشپزخانه

نکات بسیار زیادی هستند که در تجهیز و راه اندازی آشپزخانه صنعتی باید رعایت شوند.
شاید مهم ترین نکته نیز چیدمان صنعتی آشپزخانه است که تاثیر زیادی در کارآیی ، زیبایی و رضایت کارکنان از حضور در آشپزخانه و رفت و آمد در آن دارد.
در بعضی موارد نیز کوچک بودن فضای آشپزخانه ، مسیرهای ورودی و خروجی ، نکات مربوط به بهداشت و سلیقه مدیران ، نیاز به چیدمان حرفه ای تجهیزات آشپزخانه صنعتی دارند.
بنابراین هیچ قانون و فرمول یکتا و جامعی برای چیدمان تجهیزات آشپزخانه صنعتی وجود ندارد و قبل از جانمایی و چیدمان آشپزخانه شرکت املاک مخابرات ایران ، کارشناسان شرکت آرمان بررسی و طراحی نرم افزاری اولیه ای برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن انجام دادند.

طراحی آشپزخانه

طراحی آشپزخانه

شرکت تجهیزات آشپزخانه آرمان با کارشناسان مجرب بهترین کارشناسی را در ابتدای راه اندازی آشپزخانه صنعتی برای مشتریان صورت خواهد داد و این امر در شروع پروژه ضروری خواهد بود.
چیدمان طبیعی یکی از فعالیت های اشتباه هست ، معمولا اولین راه حلی که برای چیدمان تجهیزات آشپزخانه صنعتی به ذهن صاحبان آشپزخانه های صنعتی می رسد ، همین نوع چیدمان است.
معیار اصلی در این نوع از چیدمان اندازه تجهیزات و دسترسی بهتر سر آشپز به آنها هنگام آشپزی است ، سرآشپزها و کارگران در انتخاب این حالت ، راحتی و کارآیی بیشتری احساس می کنند. در حالی که ممکن است در این روش مسائلی مانند افزایش میزان مصرف انرژی ، کنار هم قرار گرفتن دستگاه های یخساز و پخت و پز پیش بیاید. مشکلاتی نیز ممکن است با بهداشت و شرایط مجوز گرفتن ایجاد شود.
یکی از مثال های معروفی که در این مورد چیدمان طبیعی تجهیزات آشپزخانه صنعتی میتوان بیان کرد ، سیب زمینی سرخ کرده است. قرار گرفتن فریزر سیب زمینی در کنار سرخ کن سیب زمینی می تواند گزینه ای ایده آل برای این سفارش پرطرفدار باشد. اما از نظر انرژی ضرر زیادی به دستگاه یخساز خواهد زد لذا ما برای چیدمان لوازم آشپزخانه شرکت مدیریت املاک مخابرات نکات مهم را در جانمایی با کارشناسی اعمال نموده ایم.

طراحی داخلی آشپزخانه

طراحی داخلی آشپزخانه

چیدمان بر مبنا بلوک ها نیز برای تجهیزات آشپزخانه مناسب است و شرکت آرمان در تمامی پروژه ها ، جانمایی بر اساس بلوک ها را از نکات مهم شمرده و اعمال خواهد نمود.
به دلیل این که غذایی که در رستوران ها سرو می‌شود ، شامل بخش های متفاوتی می‌شود ، بلوک های مختلفی نیز برای پخت آن نیاز است.
به عنوان مثالی از چیدمان تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، بلوک پخت برنج که اجاق پلوپز و دم کن برنج در آن قرار دارد ، می‌تواند در محلی کاملا مجزا از بلوک پخت خورش و سوپ قرار بگیرد. بلوک پخت کباب ها نیز که دستگاه کباب پز در آن قرارد دارد می‌تواند در جایی نزدیک تر به هود و وسایل تهویه هوا قرار بگیرند تا میزان آلودگی در آشپزخانه به کمترین حد ممکن برسد.

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

اگر چه تجهیزات پخت ، بنیان اصلی یک آشپزخانه را تشکیل می‌دهند ، اما نحوه چیدمان صحیح و محل قرارگیری تجهیزات پخت اساسا نقش مهمتری در سرعت عمل و عدم تداخل بین پرسنل ایفا می کند.

لوازم آشپزخانه

لوازم آشپزخانه

وسایل آشپزخانه

وسایل آشپزخانه

مدل آشپزخانه

مدل آشپزخانه

فروشگاه لوازم آشپزخانه

فروشگاه لوازم آشپزخانه

لوازم آشپزخانه صنعتی

لوازم آشپزخانه صنعتی

تجهیزات صنعتی آشپزخانه

تجهیزات صنعتی آشپزخانه

مشاوره و طراحی و تجهیز آشپزخانه های صنعتی رستوران و فست فود و کافی شاپ

لوازم صنعتی آشپزخانه

لوازم صنعتی آشپزخانه

مشاوره و تهیه و توزیع آشپزخانه های صنعتی و لوازم کافی شاپ و تجهیزات فست فود و سردخانه و یخچال سلف سرویس

تجهیزات اشپزخانه های صنعتی

تجهیزات اشپزخانه های صنعتی

عرضه کننده انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی و سلف سرویس و فست فود برای هتل ها و ارگان ها

طراحی آشپزخانه صنعتی

طراحی آشپزخانه صنعتی

وسایل آشپزخانه صنعتی

وسایل آشپزخانه صنعتی

شرکت مدیریت املاک در گستره فعالیت های خود دارای چشم انداز روشنی از آینده است.
آینده ای که در پرتو ایمان به کار و تلاش ، تعهد و تخصصی که می تواند زمینه های رشد اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی ایران اسلامی را رقم زده و پرچم میهن اسلامی را بر بلندای قله های افتخار و پیشرفت به اهتزاز دربیاورد.

مخابرات ایران

مخابرات ایران

شرکت مدیریت املاک در سال ۱۳۸۹ تحت نام تجاری شرکت مدیریت سامان سازه غدیر تاسیس و با هدف ساماندهی و بهینه سازی املاک و مستغلات مخابرات ایران ، سرمایه گذاری و ایجاد ارزش افزوده و کمک به توسعه اقتصادی و اجتماعی ایران اسلامی آغاز به کار کرد.

خرید وسایل آشپزخانه

خرید وسایل آشپزخانه

تجهیزات آشپزخانه

تجهیزات آشپزخانه

در بعضی موارد بهتر است به کیفیت بیشتر از هزینه توجه نماییم. هیچ کس هنگام خرید ، هزینه تعمیر و نگهداری را حساب نمی‌کند ، در صورتی که خدمات پس از فروش ، گارانتی و کیفیت تجهیزات آشپزخانه ، تاثیر زیادی در فعالیت بلند مدت آن خواهد داشت.
شرکت آرمان ، تجهیزات آشپزخانه صنعتی شرکت مدیریت املاک مخابرات ایران را با بهترین کیفیت + یک سال گارانتی و با ده سال خدمات پس از فروش به ایشان ارائه نموده است.


تلفن واحد فروش
02166243772
تلفن واحد فروش
02166245022
تلفن واحد فروش
02166245022
کارشناس فروش
09399150501
شعبه گیلان
01333858406
شعبه گیلان
09112354439
تلگرام
09399150501
+ مشاوره رایگان
+ تخفیف ویژه
+ بازدید رایگان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *